• Konkurs fotograficzny

• Pod koniec marca został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny na Najciekawszego Bałwana Sezonu 2021/2022. Organizatorem była Fundacja Bo Warto. Uczniowie klasy 3b i 3d wzięli w nim udział, przesyłając swoje zdjęcia z ulepionym przez siebie bałwanem. Każdy z nich otrzymał wyróżnienie. Bałwanki może wielkością "nie grzeszyły" ale jaka zima, taki bałwan :)

• Podróż do Afryki ☕️☕️☕️🐫🐪🐫🐪🐍🦎🐍🦂

• 31 marca klasa 3a w ramach projektu Nauka w plecaku wzięła udział w warsztatach „ Podróż do Afryki” - Pustynna Karawana. W czasie zajęć z Panią Sabiną dzieci wysłuchały opowieści o największej suchej pustyni świata – Saharze. Obejrzały zdjęcia i filmy z podróży. Poznały życie Berberów, czyli ludów wędrownych Afryki. Wykonały też pracę plastyczną tradycyjną metodą mieszkańców pustyni – malowaną naturalnymi produktami występującymi w Afryce - herbatą.

• 24 marca w klasie 3a odbyły się warsztaty o tolerancji

• Akceptowanie drugiego człowieka takim, jaki jest to bardzo ważna wartość w życiu. Pamiętajmy o tym, że dobro wraca. Nie należy wytykać palcami czy wyśmiewać innych z powodu odmienności. Każdy z nas ma uczucia, zanim kogoś wyśmiejesz pomyśl o sobie – jak Ty czułbyś się na miejscu tej osoby. Czy było by Ci miło? Z pewnością nie... Dlatego NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE a zamiast tego POMAGAJ!