• HANDMADE

• Kiermasz

Na zajęciach techniki dla uczniów klas 5 i 6, korzystanie z kleju może być nie tylko fascynującym doświadczeniem, ale również doskonałą okazją do rozwijania kreatywności i zdolności manualnych. Poniżej znajdują się zdjęciaa tego, jak można skutecznie integrować klej w ramach lekcji techniki dla tych grup wiekowych:

Na zajęciach Koła Artystycznego "KROPKA", uczniowie pod czujnym okiem nauczyciela uczą się obsługi maszyny do szycia. Podczas zajęć samodzielnie wycinają i szyją swoje wymarzone pluszanki. To nie tylko doskonała okazja do rozwijania zdolności manualnych, ale także do kreatywnego wyrażania siebie poprzez tworzenie unikatowych, własnoręcznie wykonanych zabawek.

Przy pomocy drukarek 3D przygotowujemy różne elementy do naszych projektów. Tym razem zrealizowaliśmy wydruki zajączków wielkanocnych i pisanek, które posłużyły do przygotowania pięknych ozdób na nadchodzące święta. Dzięki wykorzystaniu tej nowoczesnej technologii, nasze prace nabierają unikalnego charakteru i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczestników oraz społeczności szkolnej.